Makijaż ślubny dla blondynek

Wychodząc za mąż blondynka powinna być świadoma, że to właśnie biel sukni ślubnej będzie tłem dla makijażu ślubnego.  W przeciwieństwie do ciemnowłosych Pań, blondynki muszą bardzo starannie przemyśleć swój makijaż, gdyż niektóre kolory mogą spowodować, że będą wyglądać nienaturalnie i ciężko.

Blondynki powinny wystrzegać się makijażu typu smoky eye z mocno przydymionymi oczami, uważać należy również na intensywne kreski zarówno na górnej i dolnej powiece. Nie sprawdzi się też duża ilość bronzera a w makijażu ust powinien ograniczyć się do delikatnych błyszczyk.

Subtelność, delikatność i blask, to coś, co na pewno sprawdzi się w makijażu ślubnym blondynki. Idealne cienie do oczu to na pewno delikatne brązy, łososiowe róże, brzoskwinie, delikatne wrzosy.

Na policzkach powinny znaleźć się pastelowe kolory różu czy też brzoskwini. Pięknie będą wyglądać wszystkie rozświetlacze na kościach policzkowych jak i w wewnętrznych kącikach oczu.

W zależności od wyboru koloru cienia usta powinny być pomalowane w tej samej tonacji, niekoniecznie w tym samym kolorze co róż do policzków.

 

Zapoznaj się z moją ofertą dotyczącą makijażu i fryzury ślubnej. http://www.sylwiamakeup.pl/makijaz-slubny-krakow

Zapraszam do kontaktu!