Makijaż na wesele

Po pierwsze zainwestuj w nową biżuterię. Wystarczy zmiana wisiorka, zegarka czy też bransoletki aby zmienić wygląd i odbiór sukienki. Może inny kolor torebki, butów?

Jeśli Twoja sukienka jest zupełnie gładka spróbuj doszyć do niej coś fantazyjnego, gotowe szablony naszyć możesz kupić w wielu pasmanteriach. Jeśli Twoja sukienka ma np. zdobne guziki lub zamek, spróbuj go zmienić na inny – to również stworzy inną odmianę Twojej kreacji.

 

Po drugie – rzeczy nawierzchniowe, jeśli sukienka jest odkryta to na pewno powinnaś (przynajmniej do kościoła) założyć jakąś marynarkę lub szal który zakryje Twoje ramiona. Tutaj również przy każdej innej okazji staraj się dobiera inne kolory okryć wierzchnich, inne kroje czy też samą formę).
 

Po trzecie – tego się pewnie nie spodziewałaś ale zmiana fryzury czy tez makijażu może odciągną uwagę od tego co masz na sobie i zupełnie zmienić styl Twojego wizerunku.
Na wesele w Maju wybrałaś delikatny romantyczny makijaż w pudrowych kolorach to na czerwcowe wesele zafunduj sobie ciemniejsze smoky eye. Nie lubisz się w ciemnych makijażach? To postaw na intensywny kolor nowej pomadki, do tego mocno rozświetlone kości policzkowe, kreska na oku i efekt wyróżnienia gwarantowany.

Do jasnych sukienek, które najczęściej wybieramy na tego typu uroczystości wybieraj intensywniejsze odcienie cieni i róży aby całość nie była za mdła i monokolorowa. Chcesz dobrze prezentować się na zdjęciach i w oku kamery wybierz kosmetyki do makijażu typu HD one pięknie odbijają światło i dają efekt zdrowej półmatowej skóry.

 

Makijaż na wesela daje dużą swobodę i dowolność. Pamiętaj, że ten makijaż musi być trwały, powinien przerwać długi czas, zabawę weselną oraz różne warunki temperaturowe.
Najlepiej zaopatrz się na takie okazje w specjalne spreje utrwalające makijaż.
 

Pamiętaj tylko by makijażem i strojem nie przyćmić w tym dniu Pani Młodej;)

 

Po sprecyzowaną analizę i podpowiedź jak się pomalować na specjalną okazję; wesele, ślub czy imprezę możesz zaklikać http://www.sylwiamakeup.pl/kontakt chętnie Ci podpowiem, dodatkowo przygotuję inspirację i pomysły na Twój wizerunek.