Makijaż brwi

Starajmy się by były dobrze wyregulowane i wypielęgnowane. Jeśli sama nie umiesz poradzić sobie z ich kształtem i symetrią zaufaj profesjonalnej wizażystce czy kosmetyczce, która odpowiednio do Twojej budowy oka i Twoje urody dobierze idealny kształt i jeśli trzeba zaproponuje hennę.

Po takim zabiegu będziesz mogła w odpowiedni sposób sama sobie dać z nimi radę i będziesz wiedzieć gdzie dokładnie usuwać niepotrzebne włoski.

W codziennym makijażu nawet jeśli używasz tylko tuszu do rzęs, powinnaś pamiętać o brwiach. Jeśli Twoje brwi są naturalnie gęste i sztywne, wystarczy przeczesać je grzebykiem lub uzyć wosku do układania brwi aby cały dzień wyglądały tak jak je wyprofilujesz.

Jeśli natomiast naturalnie twoje brwi nie są gęste możesz do ich optycznego zagęszczenia użyć kredki do brwi lub specjalnych cieni do brwi. Cienie powinnaś nakładać skośnym małym pędzelkiem, ułatwi Ci on aplikację cieni i wyrysuje delikatne włoski pomiędzy twoje naturalne.
Wiele marek kosmetycznych ma w swojej teraz w swojej ofercie także pomady do brwi i wodoodporne pisaki. Tymi produktami wyrysujesz graficzny luk i stanowczo podkreślisz go. Efekt jest długotrwały a wyrysowane włoski idealnie przylegają do skóry.

Najważniejsze jednak jest nie tyle wybór odpowiedniego kosmetyku do brwi ale jego koloru.


Zawsze w takiej sytuacji kieruj się kolorem, który masz naturalnie na brwiach lub włosach. Staraj się nie wybierać ciepłych brązów bo mogą one stworzyć efekt rudych włosów. Kolor czarny niestety nie nadaje się do podkreślenia brwi, wygląda bardzo sztucznie i teatralnie. Jeśli już jesteś posiadaczką ciemnych włosów i ciemnego łuku brwiowego poszukaj dla siebie ciemnego chłodnego odcienia brązu.

Jeśli jesteś ciekawa jak makijaż brwi może prezentować się na Tobie i chcesz się nauczyć jak poprawnie wyrysowywać i uzupełniać swój łuk brwiowy, zapraszam do kontaktu!

Profesjonalna wizażystka/ makijażystka na terenie Krakowa. Dojazd do klienta.

Makijaż i fryzura stylizacja oraz indywidualne lekcje makijażu i analizy kolorystycznej. Zapraszam do kontaktu http://www.sylwiamakeup.pl/kontakt

Sylwia Hubicka Make up Artistt & Hair Stylist https://www.facebook.com/sylwiamakeupartist/