makijaż Krakow opinie

Tak często sugerujemy się tym co inni powiedzą lub napiszą, jeśli przeczytamy coś pozytywnego zachęca nas to do dalszego kontaktu z osoba a jeśli niestety trafimy na złą opinie, jesteśmy w stanie porzucić nasze poszukiwania na koszt innej osoby.

Czy przemyśleliście sobie kiedyś skąd biorą się wszystkie negatywne opinie i dlaczego tak dużo osób skorych jest do krytyki?
Ja ostatnio zastanawiałam się nad tym faktem, odpukać nie zdarzyło mim się , żeby ktoś źle napisał o moim makijażu czy o mojej fryzurze w internecie czy na jakiejkolwiek stronie. Ale zastanawiam się na tym jak krytycznie osoby podchodzą komentując zdjęcia i pracę makijażystek czy fryzjerek.
 

Krytyce najczęściej jest poddana uroda modelik, wykonanie makijażu, kolory użyte w makijażu czy też sama technika makijażu. Smutne bo najczęściej wypowiadają się osoby, które tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia o profesjonalnym makijażu i profesjonalnym i indywidualnym doborze kosmetyków. Myślą standardami, bądź wszystko co wychodzi poza pewne ramy jest niedopuszczalne.
Co tak naprawdę dają opinie o makijażu, jeśli, koś rzeczywiście nie oddał się w ręce makijażysty, bądź nigdy nie posiadł wiedzy makijażowej?

Moim skromnym zdaniem nic. Po prostu takie komentarze czy opinie nie mają racji bytu, oczywiście istnieje wolność wypowiadania się i każdy może napisać co mu się podoba a co nie. Bo rozumiem, że są różne gusta, ale w opinii nie można krytykować personalnie nikogo.

 

Zajmiemy się teraz tym pozytywnym aspektem, opiniami dobrymi i chwalącymi. Takie opinie najczęściej pomagają nam w wyborze ostatecznej decyzji. Jeśli klient napisze nieco więcej niż tylko „polecam” i podzieli się swoimi odczuciami to jesteśmy wstanie wywnioskować czy takiej właśnie osoby poszukujemy czy nie. Czy zależało nam na tym samym co Pani wypowiadającej się i wcześniej korzystającej z usług czy tez nie. Jeśli trafiliśmy na taką opinie to nie ma co się długo zastanawiać, trzeba wykonać kolejny ruch.

Zachęcam do czytania opinii, do patrzenia na nie przez pryzmat swoich oczekiwań oraz do dokładnego sprawdzania portfolio, zdjęć zarówno na stronie makijażystek jak i na Facebooku czy też instagramie. Śledźcie swoich przyszłych usługodawców i sprawdzajcie co robią każdego dnia, oni chętnie się tym dzielą :)

Zapraszam do śledzenia mojego fanpage https://www.facebook.com/sylwiamakeupartist/
oraz instagrama  https://www.instagram.com/sylwia_beauty_artist/