Makijaż ślubny Kraków

 

Jeśli marzysz o wyjątkowym makijażu ślubnym, chcesz aby wyglądał delikatnie, świeżo i kobieco. Nie chcesz być  przemalowana i nieswojo czuć się w makijażu? 
 
Idealnie trafiłaś! Zapraszam Cię na makijaż ślubny w moim wykonaniu. Sprawię, byś w dniu swojego ślubu czuła się i wyglądała pięknie! 
 
Dla przyszłych Pań Młodych przygotowałam atrakcyjną ofertę makijażu ślubnego i fryzury ślubnej. W ofercie znajdziesz między innymi:
 
  • Konsultacje przed ślubne dotyczące makijażu ślubnego i fryzury ślubnej (wstępna analiza kolorystyczna Pani Młodej, dobór dodatków, kwiatów, pozostałych elementów wizerunkowych, porady dotyczące pielęgnacji).
  • Atrakcyjny pakiet próbnego makijażu ślubnego i próbnej fryzury ślubnej. 
  • Pakiet właściwego makijażu ślubnego i właściwej fryzury ślubnej.
  • Pakiet wizerunkowy dla gości weselnych ( makijaż okolicznościowy + fryzura okolicznościowa)
  • Pakiet Pana Młodego (makijaż Pana Młodego + stylizacja włosów Pana Młodego)
  • Zaproszenie na makijaż ślubny i fryzurę ślubną do zdjęciowej sesji poślubnej.
  • Makijaż ślubny Kraków
  • Fryzura ślubna Kraków
  • Makijaż ślubny i fryzura ślubna z dojazdem
 
Możesz liczyć na moją pomoc na każdym etapie swoich przygotowań. Służę Ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Twój ślub to dla mnie niesamowita okazja by sprawić aby Twój dzień był jeszcze piękniejszy. 
 
O szczegóły oferty makijaż ślubny i fryzura ślubna pytaj proszę poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz tutaj: https://sylwiamakeup.pl/kontakt
Możesz zrobić to pisząc bezpośrednio na mój adres: hubicka.s@gmail.com
Lub zadzwonić 889 130 008 
 
A teraz jeśli masz chwilę, zapraszam Cię do poznania tajników makijażu ślubnego i fryzury ślubne

Makijaż ślubny jeden z najtrudniejszych typów makijaży. Makijaż ten łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz makijażu fotograficznego. Z jednej strony musi być subtelny, lekki i delikatny z drugiej natomiast powinien cechować się dużą trwałością i odpornością.

.Makijaż ślubny oraz fryzura wykonana u Pani młodej, która trzyma w dłoniach bukiet ślubny.          Panna młoda z makijażem ślubnym, wykonanym z dojazdem spoglądająca przez okno           Romantyczny makijaż ślubny oraz fryzura ślubna wraz z bukietem kwiatów.

Dlaczego elementy makijażu dziennego?
Bo makijaż ślubny, to makijaż, który będzie oglądany w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych. Musi być zatem dość subtelny i świeży aby twarz nie wyglądała na zmęczoną.

Dlaczego elementy makijażu wieczorowego?
Wieczorne oświetlenie, sprawia, że wszystkie mniej intensywne kolory blakną i wyglądają nie atrakcyjne. Makijaż wieczorowy powinien podkreślić kontury i rysy twarzy, powinien koncentrować się na atutach urody i je mocno uwydatnić.

 Makijaż ślubny czerwone usta oraz bukiet ślubny            Sesja ślubna, Panna młoda siedząca na czerwonej kanapie

Dlaczego elementy makijażu fotograficznego?

Młodej Parze podczas ślubu wykonuje się wiele zdjęć upamiętniających to wspaniałe wydarzenie, warto aby na zdjęciach Pani Młoda prezentowała się równie dobrze jak w rzeczywistości. Światło aparatu potrafi „wypalić” kolory i sprawić, że twarz wygląda „płasko”. Odpowiedni makijaż może zniwelować ten efekt.

Trwałość makijażu ślubnego oparta jest na użyciu odpowiednich kosmetyków i produktów. Nawet najpiekniej wykonany makijaż nie utrwalony za pomocą specjalnych baz i fixerów może zawieść Panią Młodą i przynieść jej duże rozgoryczenie.
Profesjonalne kosmetyki i właściwe techniki ich aplikacji to klucz aby  makijaż wyglądał nieskazitelnie przez długi czas.

  Czarno białe zdjęcie przedstawiające pannę młodą z makijażem i fryzurą ślubną oraz pana młodego całujących się.          

Makijaz ślubny to szczególny makijaż, który ma sprawić że przyszła Pani Młoda poczuje się wyjątkowo, kobieco oraz elegancko. Makijaż ten musi spełniać wszystkie jej wymagania, musi idealnie współgrać z osobowością Pani Młodej, jej charakterem, gustem i upodobaniami. Dopasowany powinien być nie tylko do jej typu urody ale również do całości wizerunku; typu fryzury, dodatków oraz ewentualnych oczekiwań rodziny czy Pana Młodego

 Panna młoda z makijażem ślubnym w Krakowie przy dużym oknie           Dziewczęcy delikatny makijaż ślubny wykonany przy oknie w Krakowie

Makijaż ślubny poprzedzony powinien zostać makijażem próbnym podczas którego wykonuje krótką analizę kolorystyczną, ustalam typ kolorystyczny klientki, dobieram do ustalonego typu odpowiednią gamę kolorów zarówno cieni jak i pozostałych kosmetyków. Oceniam rodzaj i kondycje cery a w razie konieczności zalecam wykonanie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych.

Podczas próbnego makijażu jestem w stanie ocenić jak wybrane kosmetyki zachowują się na twarzy klientki. Ona natomiast jest w stanie zweryfikować jak czuje się  z wybraną kolorystyką cieni, różu i pomadki. Czy chciała by coś zmienić, dodać, polepszyć? Czy zauważa jaki kolwiek dyskomfort czy nieoczekiwane zmniany na skórze? Głownie odpowiada sobie na pytanie czy czuje sie soba w wybranym makijażu i czy współgra z jej osobowością.

Makijaż oraz fryzura ślubna na pannie młodej na zamku w Krakowie            Panna młoda z fryzurą oraz makijażem ślubnym w stylu księżniczki

Niezbędnym elementem wizerunkowym przyszłej Pani Młodej jest oprócz makijażu, idealnie dobrana  fryzura ślubna.

Upięcia ślubne i fryzury okolicznościowe to nie lada wyzwanie. Fryzura ślubna powinna cechować się przede wszystkim dużą trwałością, przy czym musi wyglądać naturalnie i kobieco. W zależności o gustu i preferencji klientki, wykonuje się fryzury bardziej lub mniej ekstrawagancie, zawsze jednak powinny one stanowić harmonijną kompozycję z całą stylizacją ślubną.

Fryzura ślubna dobierana jest do kształtu twarzy, rodzaju i kondycji włosów oraz do sukni ślubnej.

Kształt twarzy determinuje zarówno wielkość fryzury jak i jej ułożenie. Twarz okrągła źle będzie wyglądać w lokach które ułożone są na wysokości policzków, natomiast kobiety o twarzy mocno geometrycznej nie powinny decydować się na jej całkowite odsłonięcie.

Włosom cienkim i delikatnym należy dodać objętości, natomiast mając do czynienia z włosami grubymi i sztywnymi musimy pamiętać o tym, że będą one mniej podatne na zabiegi kręcenia czy falowania.

Aby fryzura ślubna prezentowała się bezbłędnie w dniu ślubu, wcześniej należy zadbać o kształt włosów, ich kolor i regenerację.

Zapraszam do skorzytania z mojej oferty wyjątkowych i profesjonalnych makijazy ślubnych oraz upięć ślubnych.

 

Makijaż ślubny Kraków

Formularz kontaktowy, znajdziesz tutaj: https://sylwiamakeup.pl/kontakt
Możesz zrobić to pisząc bezpośrednio na mój adres: hubicka.s@gmail.com
Lub zadzwonić 889 130 008 

 


Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0