Indywidualna lekcja makijażu - czy warto ?

Inwidualna lekcja makijażu, face chart i pędzleMakijaż to nie lada umiejętność, makijaż to sztuka, która wymaga  wiedzy i praktyki. Często Panie zastanawiają się nad indywidualnymi lekcjami makijażu, indywidualnymi kursami makijażu ale nie decydują się na nie z różnych powodów. Mają wątpliwośći, czy aby na pewno indywidualna lekcja makijażu spełni ich oczekiwania, czy po takiej lekcji będą umiały się samodzielnie pomalować. Panie nie wierzą w swoje możliwośći, czują niepewność i brak im motywacji. To wszytko nie pozwala im na pierwszy krok - poszukania indywidualnej lekcji makijażu, zapoznania się z ofertą i porozmawiania z makijażystką. 
Postaram się w kilku zdaniach wyjaśnić dlaczego warto udać się na taką indywidualną lekcję makijażu i dlaczego dobrze jest znaleźć odpowiednią makijażystkę, która przeprowadzi taką lekcję zgodnie z naszymi oczekiwaniami. 
 
Do wykonania prawidłowego makijażu na co dzień nie potrzebujemy ogromnej wiedzy i umiejętnośći. Wystarczą odpowiednie produkty, dobrze dopasowane do potrzeb skóry, typu urody i naszych oczekiwań oraz odpowiednie kosmetyki, którymi osiągniemy oczekiwany efekt. Owszem, potrzebujemy pewnej wprawy i umiejętności na samym początku przygody z makijażem, jednak niech to nas niezniechęca do tego by zacząć! 
Tak jak wspominałam, aby wykonać codzienny makijaż wystarczą odpowiednio dobrane do naszej potrzeby produkty i kosmetyki. Jeśli nie wiesz jakie są to produkty, które kolory, będą pasować do Ciebie, to właśnie podpowie Ci makijażystka podczas indywidualnej lekcji makijażu. 
Każda z kobiet jest inna i każda z nas wymaga innych produktów i rozwiązań. Po to właśnie jest indywidualna lekcja makijażu abyś dowiedziała się jakie konkretne produkty Ci się przydadzą aby osiągnąć wymarzony efekt. 
 
Podczas indywidualnego spotkania z makijażystką czy wizażystką dowiesz się wszystkiego n atemat konsystencji produktu, jego przeznaczenia oraz sposobu aplikacji. Na początku powinno zacząć się od podstaw:
demakijaż i pielęgnacja cery, następnie formuły i kolory kosmetyków kolorwych.
Makijażystka na indywidualnym spotkaniu nie obarczy Cię natłokiem informacji, których nie wykorzystasz później u siebie. Przedstawi Ci wszystkie sztuczki i sposoby na łatwe i przyjemne aplikowanie produktów. Indywidualne podejście i troska o jak najlepsze i najłatwiejsze rozwiązania, które dają efekt WOW. 
Podczas takiej indywidualnej lekcji makijażu poznasz równe techniki nakładania produktów, które będą  dostosowane do Twoich umiejętności.
 
Poznasz zasadę aplikacji podkładu, różu, bronzera cieni i wszystkich pozostałych kosmetyków. Dostosowaną do Twojego kształtu twarzy, Twojego typu urody, Twojego koloru tęczówki i budowy oka.
 
Zobacz jak wiele możesz zyskać przy takim indywidualnym spotkaniu. 

 

 

Szkoleniowiec Sylwia Hubicka na inwidualnej lekcji makijażu

Jeśli jednak interesują Cię zaawansowane kursy makijażu, które pokazują wiele technik, możesz umówić się na kolejne lekcję lub wykupić cały kurs. Kursy w większości przypadków odbywają się w grupie osób, które są na różnym poziomie zaawansowania.
Zastanów się czy potrzebujesz indywidualnego podejścia czy wolisz pracę w grupie. 
Indywidualna lekcja to inwestycja bezpośrednio w siebie! 
Codzienny makijaż stanie się przyjemnością a zakupy kosmetyczne miłą odskocznią.
 
 
Jeśli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na takie indywidualne spotkanie ze mną przy lekcji makijażu. Odpowiem na wszystkie nurtujące Cie pytania i wprowadzę Cię w sztukę makijażu! 
 
Więcej na temat indywidualnej lekcji makijażu w Krakowie dowiesz się tutaj: https://www.sylwiamakeup.pl/lekcja-makijazu
 
Aby skontaktować się ze mną możesz za pośrednictwem formularza tutaj: https://www.sylwiamakeup.pl/kontakt
 
Czekam z niecierpliwością na Twój krok!
 
 
Prowadzę również grupowe warsztaty makijażu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej czytaj tutaj: https://sylwiamakeup.pl/warsztaty-makijazu-krakow

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0