Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy to oferta skierowana głównie dla mniejszych i większych firm.

Przygotowanie klienta (makijaż + stylizacja włosów)  do zdjęć:

na potrzeby:

-kampani reklamowej
-na stronę internetową
-dla prasy, do artykułów
-do nagrań telewizyjnych, reklamowych
-do ważnych konferencji i przemówień

capture_23072014_220922.jpg

Aby dobrze wyglądać w świetle obiektywu aparatu czy też kamery, nie wystarczy tylko dobrze dobrany strój i odpowiednia stylizacja, należy ponad to zwrócić uwagę na wygląd cery oraz włosów, które są nieodzownym elementem wizerunku człowieka.

Makijaż biznesowy to rodzaj makijażu fotograficznego, telewizyjnego oraz dziennego.
Kolorystyka kosmetyków dostosowana jest indywidualnie do osoby, jej potrzeb oraz planowanego efektu. Najważniejszym aspektem jest odpowiednie przygotowanie cery, wyrównanie jej kolorytu, zatuszowanie niedoskonałości oraz podkreślenie atutów urody. Cera powinna być zmatowiona aby zniwelować efekt świecenia i dać poczucie komfortu klientowi. Makijaż ten wykonywany jest zarówno dla Pań jak i Panów.

Stylizacja włosów na potrzeby sesji zdjęciowej.

Wygląd włosów na zdjęciach ma szczególne znaczenie wizerunkowe. Włosy ułożone w nieładzie bądź odstające kosmyki, stwarzają spory problem zarówno dla osoby fotografowanej jak i fotografa.  Klient nie zawsze jest w stanie sam w odpowiedni i dobrze dla niego dobrany sposób ułożyć sobie fryzury. Potrzebna jest osoba, która profesjonalnie zajmie się włosami klienta oraz  będzie kontrolować ich ułożenie podczas całej sesji.

capture_23072014_220853.jpg

Jakie plusy płyną z obecność wizażysty podczas sesji zdjęciowej?

Wizażystka obecna podczas sesji zdjęciowej, pomaga w uzyskaniu docelowego efektu zdjęcia. Daje poczucie kontroli, czuwa nad wszelkimi szczegółami, które mogły by wpłynąć na ogólną ocenę zdjęcia i wizerunku osoby.

Sesja zdjęciowa przebiega sprawnie, przeznaczony czas klienta zostaje w pełni wykorzystany. Dbanie o każdy szczegół ułatwia późniejszą pracę fotografa nad ewentualną obróbką zdjęć.

Osoby nie mające na co dzień styczności z makijażem, mogą poczuć się pewniej przed obiektywem aparatu, odpowiednio zrobiony makijaż i fryzura dają poczucie komfortu i podwyższają samoocenę, co wyraźnie widać na zdjęciach.
 

 


Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0